Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Představujeme Vám dřevěné podlahy, které se vyrábí v České republice a některé jsou zahraniční, ale převažuje výroba Česká.
Podlahy jsou dvouvrstvé, třívrstvé konstrukce a celomasivní určené pro použití s podlahovým vytápěním nebo bez něj. Podlaha se lepí celoplošně k podkladu a působí velice solidním dojmem. Má minimální tepelný odpor a vysokou stabilitu.
​Nadchnou Vás krásné olejované povrchy a kresba lokálního dubového, ořechového i jiného dřeva. Podlaha od nás Vám zpříjemní prostor bude sloužit celý život.
Používáme kvalitní materiály a šikovné ruce. Pokud si nevyberete ze standardních kolekcí, rádi Vám uděláme řešení na zakázku.
​Všechny podlahy mají odolný, lehce kartáčovaný povrch a přiznanou hranu. Každý povrch můžete mít rustikální se suky nebo decentnější bez suků.

Dřevo dýchá a roste

Interiérové doplňky a stavební úpravy ze dřeva tvoří ve Vašem bydlení nenapodobitelnou atmosféru. Tím, že je dřevo živý materiál, zachovává si svůj styl, svoji živostnost a hlavně, stárnutím získává na eleganci. Se správnou údržbou Vašich dřevěných podlah docílíte nejen dlouhotrvajícího efektu a funkce, ale časem se vám dřevo odmění svým vyzrálým vzhledem, který lze jen stěží napodobit.

 

Vyberte si z naší nabídky dřevěných podlah

V naší nabídce najdete širokou škálu designů a druhů dřeva. Nalezneme pro vás řešení do jakéhokoliv interiéru. Pokud hledáte světlejší odstíny pro vaši novou dřevěnou podlahu, určitě doporučujeme klasickou a velmi oblíbenou řadu Design či Grand Rustik White. Pokud máte raději tmavě laděné odstíny, řady Volcano, Americký Ořech nebo Dub Nevada splní všechna vaše náročná přání.

DUB SAHARA
Nadpis karty
GRAND RUSTIK WHITE
Nadpis karty
ESSENTIAL
Nadpis karty
DUB NEVADA
Nadpis karty
AMERICKÝ OŘECH
DUB FRANCOUZSKÝ
GRAND RUSTIK COUNTRY
Nadpis karty

Ozvěte se nám

Nenašli jste, co jste hledali? Ozvěte se nám a rádi Vám pomůžeme.

MK Parkett s.r.o. | Jiráskova 2222, Benešov u Prahy - 256 01

Mobil: +420 725 740 239 - Email: terasy-mk@seznam.cz